Дякуємо вам Люди!

Я ВИСЛОВЛЮЮ ЩИРУ ПОДЯКУ ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ ВСІМ ЛЮДЯМ, які прийняли горе моєї родини і допомогли у порятунку життя мого Сина – Євгенія Агабекова.

Ми, навіть не уявляли, що фактично у чужих людей можуть знайтися час, бажання, віра для співчуття, благодійності і реальної фінансової допомоги. Сьогодні, нами зібрано – 484 500 грн. в тому числі виконавчим комітетом Броварської міської ради перераховано – 93 700 грн.

Сьогодні, отримано рахунок на $ 86 300 за послуги транспортування Євгена спеціальним медичним літаком до Бостона. Мною, перераховано $ 70 000 на рахунок компаніі. Так, ми не змогли зібрати повноі суми коштів, але враховуючи критичний стан дитини лікарем Gennadiy Fuzaylov було вирішено направити негайно літак та медичний персонал в Україну для порятунку Євгена, та решту коштів в сумі $ 16 300, ним особисто перераховано, як благодійна допомога, який не тільки протягнув руку милосердя і вже погодився поставити на ноги мого Женю, а також лікуватиме безкоштовно.

Ви подарували нам справжню віру у людей.

УВАГА: ЗБІР КОШТІВ ЗУПИНЯЄТЬСЯ.

З суботи на неділю – ЖЕНЯ летить у Бостон. І ВСЕ ЦЕ ЗАВДЯКИ ВАМ!!!

Хочу всім подякувати за Вашу допомогу. Адже до масштабної благодійної акції долучились небайдужі люди, які зреагувала на звістку про стан моєї дитини й миттєво через соціальні мережі допомогли у зборі коштів. Далі акцію з розповсюдження інформації та збору коштів ініціювали у рідній Броварській спеціалізованій школі 1-3 ступенів № 7, та зібрано кошти — 105 тис. грн. Першими на допомогу прийшли родичі, близькі друзі, добрі знайомі та сусіди. Тож, слова вдячності за підтримку та допомогу адресуємо Вам.

Після оголошення початку акції зі збору коштів завдяки сотням небайдужих людей за невеликий проміжок часу вдалося зібрати кошти на порятунок мого Сина.

Персональну подяку висловлюємо міській владі м. Бровари: Ігорю Сапожко, депутатам, а також підприємцям, та Вам небайдужим Людям!!!!

Підтримка людей із інтернет-груп, які створені з метою збору коштів для Євгена були вкрай необхідні – велика подяка!!!

Окрема подяка ЗМІ, які звернули увагу на проблему дитини, через що Женя відразу опинився у центрі уваги киівських медиків.
Дякуємо всім Вам за чуйні серця, за Вашу доброту душі, за те, як Ви демонструєте людяність усіх нас, не залишаючи у біді, окремих маленьких українців, один на один із горем.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻